Vetbed protisklz/Drybed Šeda hviezda s labkou 150 x 100 cm, vlas 30 mm

Rekonvalescencia | Kód: 164-183

Vetbed protisklz/Drybed Šeda hviezda s labkou 150 x 100 cm, vlas 30 mm

Dostupnosť
Nedostupné
20,00 €

Od Vetbed® Original se odlišuje protisklzovou úpravou (pogumovanou spodnou stranou). Pelech je tak vhodný pro všetky hladké povrchy ako jsou lleštené a plávajúce  podlahy, dlaždice alebo ako podložka do auta, prepravky, klietky.

Vetbed non-slip/protisklz (Drybed) je pevný a odolný, vhodný pro všetky  fázy života psov a mačiek. Má vetší objem, skvelú  odolnost, jedinečnu schopnosľ odviezť vodu a vlhkost od zvieratka. Zároveň výborne  udržuje teplo. 

- Protisklzová úprava na spodnej  strane
- Hygienický, nedráždivý a protialergický
- Výborne odvádza vlhkosť
- Udrží zviera  v suchu, teple a pohodlí
- Vhodné pre domov, kanceláriu , auto, výbeh, prepravku,...
- Praním se nemenia  jeho vlastnosti
- Pranie  v práčke až na 60°C (Nepoužívajte aviváž!)
- Nožnicami alebo nožom sa dá  upraviť na požadovaný rozmer
- Výška vlasu je cca 30mm
- Hmotnost: 2000g

Možnosti využití:


Mláďata: Pelech Vetbed udržuje mláďa v teple a suchu. Vďaka prepustenia vlhkosti zabezpečí, že i v prípade malej nehody zostane mláďatko  v suchu. Nehrozí mu tak riziko podchladenia na studenej podlahe  a v´daka vyššiemu  vlasu má i pri ležani  na pelechu rovnaký pocit ako pri ležaní u matky.


Staršie zvierata: Veteráni si užívají vysoký komfort a teplo, ktoré  ponúka tento pelech vďaka  schopnosti dutých vláken akumulovat teplo. Dobre se im z pelechu  vstává vďaka  absencií bočných strán a ležanie na pelechu je pre ne pohodlné a príjemné na mäkkom vlase.
Veterinári používají deky Vetbed na veterinárnych klinikách a doporučujú ich používanie pri liečbe po operáciíi.


Pôrodná bedna: Vetbed v pôrodnej bedni  pomáhá udržovať matku a novonarodené  mláďata v teple a suchu. Tým snižuje riziko ich podchladenia. Špeciálna  štruktura vlákien poskytuje pohodlie a bezpečnosť a podporuje pohyb mláďat. Ľahko sa dodržujú hygienické nároky pre matku i mláďata aj  možnosťou prania až na 60°C.