Chondroline Help 800g

Ochrana kĺbov | Kód: 12-31

Kĺbová výživa pri úrazoch a dysplázii

Dostupnosť
Do 7 dní
90,00 €

Najvýkonnejší prípravok na kĺby - v prípade úrazov, dysplázie!

Špecializovaný organický prípravok podporujúci regeneráciu a rehabilitáciu pohybového aparátu. Určené na použitie u psov s náhlym zápalom, s pohybovými problémami, ako aj pri rehabilitácii po úrazoch alebo operáciách v osteoartikulárnom systéme. Účinné látky prípravku posilňujú štruktúru a regeneráciu kĺbov, majú protizápalové a analgetické vlastnosti, pomáhajú stimulovať syntézu a regeneráciu chrupavky a správne vylučovanie synoviálnej tekutiny. Regulujú metabolické zmeny, pomáhajú zvyšovať odolnosť kostí a kĺbov voči mikrodámam. Podporujú pružnosť a účinnosť šliach a ich regeneráciu.

 

čistá hmotnosť: 350 g

 

 Opis účinku účinných látok

 

Chondroitín sulfát: ovplyvňuje účinnosť a vytrvalosť kĺbov, zvyšuje odolnosť kostí a kĺbov voči mikrodámam.

Glukozamínsulfát: znižuje štrukturálne poškodenie chrupavky, pozitívne zmierňuje príznaky artrózy.

Hydrolyzovaný kolagén: zaisťuje pružnosť šliach, stimuluje syntézu a regeneráciu chrupaviek a správne vylučovanie synoviálnej tekutiny.

Rosa canina L.: je najbohatším zdrojom vysoko stráviteľného, ​​biologicky aktívneho vitamínu C, nevyhnutného na aktiváciu syntézy kolagénu.

Harpagophytum procumbens DC Devil's Claw: účinné látky v ňom obsiahnuté majú protizápalové vlastnosti (zápal kĺbov a svalov) a analgetikum (zmierňujú bolesť svalov a kostí).

MSM metylsulfonylmetán: dodáva chrupavke dostatočnú pružnosť a podporuje jej fungovanie. Pôsobí analgeticky a protizápalovo. Obnovuje pružnosť a priepustnosť bunkových stien, čo je obzvlášť dôležité v prípade zvierat zúčastňujúcich sa na tréningu alebo intenzívnej práci.

Krill: má osobitný význam pri ochrane kĺbových chrupaviek pred degeneratívnymi procesmi a zápalmi. Podporuje rozvoj svalovej hmoty bohatej na EFA a astaxantín, má preukázané protizápalové a analgetické vlastnosti.

Zloženie / 100g

Hydrolyzovaný kolagén - 16 000 mg

Chondroitín sulfát zo žraločej chrupavky - 8000 mg

Glukozamín sulfát z mušlí mušlí - 10 000 mg

Krill - 8000 mg

Harpagophytum procumbens DC Devil's Claw extrakt - 12 000 mg

Vitamín C + Rosa canina L. - 20 000 mg

MSM metylsulfonylmetán - 26 000 mg

 

Analytické zloženie / 100 g:

Bielkoviny - 24,2 g

Hrubá vláknina - 3%

Popol - 4,51%

Tuk - 2%

Vlhkosť - 26,7%

Dávkovanie / 24h:

<5 kg - 1 g

5 - 10 kg - 2g

10 - 15 kg - 3g

15-20 kg - 4g

20 - 30 kg - 6g

30 - 40 kg - 8g

40 kg <- 10 g

 

Priložený plochý kopček produktu obsahuje 1 g.

Spôsob podania: má sa podať po zmiešaní s jedlom. Optimálna účinnosť je zabezpečená podávaním prípravku v tekutej forme po rozpustení v malom množstve čerstvej studenej vody v pomere 1: 1

Objem: 800 g

Výrobca: Pokusa (PL)