HorseLinePRO Respirol Intro 1000ml

Dýchací systém | Kód: 150-169
Dostupnosť
Do 7 dní
44,80 €
Záruka: Podľa dátumu spotreby

Prírodný sirup proti kašľu založený na zložkách, ktoré zabezpečujú správne fungovanie dýchacieho systému. Boswellia Serrata ako hlavná účinná látka priaznivo pôsobí pri poruchách pľúcnej ventilácie spôsobených bronchospazmom, ako aj pri nadmernej produkcii sekrétov.

Kyseliny boswellové inhibujú produkciu leukotriénov - lipidov, ktoré ovplyvňujú patofyziológiu astmy. Jodid draselný má mukolytické a expektoračné použitie. Éterické oleje a marshmallow obsiahnuté v zmesi regulujú procesy samočistenia dýchacieho systému a majú antiseptické a upokojujúce vlastnosti.

Prípravky HorseLinePRO neobsahujú konzervačné látky, protihrudkujúce látky a umelé farbivá. Výrobky tekutej konzistencie môžu mierne meniť farbu z medovej na jantárovú z dôvodu väzby molekúl kyslíka vo výrobku. Tento proces je prírodným javom a NEDÁ ZNÍŽIŤ kvalitu alebo účinnosť prípravku! 

Zloženie: voda, marshmallow sirup, invertný cukor, extrakt Boswellia Serrata, eukalyptus-mentolový olej, sorban draselný, natrosol, jodid draselný

Analytické zložky 100 g:
Bielkoviny: 0,3%
Vláknina: 0,2%
Hrubý popol: 0,14%
Tuk: 0,5%

 

Dávkovanie / 24 h
Kone (500 kg bv): 50 ml
Poníky: 25 ml
Balenie obsahuje 1000 ml

Spôsob podávania: zmiešajte s koncentrovaným krmivom

1000 ml balenie vystačí na 20 dní denného dopĺňania