HorseLinePRO MSM 3000g

Svaly a kĺby | Kód: 114-133
Dostupnosť
Do 7 dní
59,90 €
Záruka: Podľa dátumu spotreby

MSM (metylsulfonylmetán) biogénna zlúčenina síry získaná z buničiny borovice vykazuje protireumatické a protizápalové vlastnosti. Má výrazný vplyv na regeneráciu chrupavky v kĺboch. Podporuje stavbu šliach, väzov a svalov. Podieľa sa na syntéze kolagénu a keratínu. Stimuluje produkciu protilátok, ktoré podporujú imunitný systém.

MECHANIZMUS AKCIE

Keď dôjde k zápalu v bunkách tkaniva vláknitej chrupavky, tlak v nich stúpa, napína sa a stuhne, čo sa navonok prejavuje opuchom a bolesťou. MSM obnovuje elasticitu a permeabilitu bunkových stien, čo zlepšuje podmienky toku tkanivových tekutín. Škodlivé látky vo forme napr. Kyseliny mliečnej je možné odstrániť z buniek a zabezpečiť výživné látky a regeneračné látky. Vďaka tomu sa vyrovná tlak v bunkách tkaniva, zníži sa bolesť alebo sa odstránia jej príčiny. Táto činnosť je mimoriadne dôležitá v prípade starších koní a športových koní (kvôli častým pomliaždeninám, bolestiam svalov a zraneniam). NEOBSAHUJE ANTI-CAKING!

Použitie:

Rehabilitácia - počas rekonvalescencie po úrazoch a operáciách pohybového aparátu.
Šport - ochrana a regenerácia pohybového aparátu, pomliaždeniny, opuchy, bolesti svalov, osteochondrózy, stuhnutosť kĺbov a svalov.
Senior - stuhnutosť kĺbov a svalov, opuchy, znížená pohyblivosť kĺbov.
Kopytá - na problémy s lámavým, praskajúcim rohom kopýt.

Zloženie: 100% metylsulfonylmetán (MSM).
Na výrobu tohto prípravku sme použili najkvalitnejšiu surovinu prvotriednej triedy s týmto certifikátom: HG (Human Grade)

 

 

Dávkovanie / 24h

Kone (500 kg bv): 2 odmerky

Poníky: 1 odmerka

Odmerka zahrnutá v balení obsahuje 5g produktu (približná hodnota).

V prípade zvýšeného dopytu sa dávka môže zdvojnásobiť.

Tip: Odporúča sa podávať s vitamínom C, ktorý optimalizuje účinky MSM.

Spôsob podávania: zmiešajte s koncentrovaným krmivom.

3000g balenie