ChondroLine Sport 350 g

Ochrana kĺbov | Kód: 88-110

Určené na použitie u psov vystavených vysokému tréningovému zaťaženiu a pravidelnej účasti na súťažiach: agility, dogfrisbee, flyball, preteky, sánky, bikejoring a silové športy.

Dostupnosť
Do 7 dní
55,00 €
Záruka: Podľa dátumu spotreby

Ochrana kostí a kĺbov športových a pracovných psov. 
Špecializovaný organický prípravok podporujúci regeneráciu a ochranu pohybového aparátu. Určené na použitie u psov vystavených vysokému tréningovému zaťaženiu a pravidelnej účasti na súťažiach: agility, dogfrisbee, flyball, preteky, sánky, bikejoring a silové športy.Účinné látky prípravku posilňujú štruktúru a pevnosť kĺbov, stimulujú syntézu a regeneráciu chrupaviek a správne vylučovanie synoviálnej tekutiny. Regulujú metabolické zmeny, pomáhajú zvyšovať odolnosť kostí a kĺbov voči mikrodámam. Podporujú pružnosť a účinnosť šliach a regeneráciu svalov po tréningu. Vykazujú protizápalové vlastnosti, čo vám umožňuje optimalizovať váš tréning. ChondrolineSport je nepostrádateľná chondroprofylaxia u športových psov, ktoré pravidelne trénujú a sú vystavené mikrotraumám a zraneniam. Vyrobené v Poľsku.

čistá hmotnosť: 350 g 

 

Opis účinku účinných látok  

  • Chondroitín sulfát: ovplyvňuje účinnosť a vytrvalosť kĺbov, zvyšuje odolnosť kostí a kĺbov voči mikrodámam.
  • Glukozamínsulfát: znižuje štrukturálne poškodenie chrupavky, pozitívne zmierňuje príznaky artrózy.
  • Hydrolyzovaný kolagén: zaisťuje pružnosť šliach, stimuluje syntézu a regeneráciu chrupavky a správne vylučovanie synoviálnej tekutiny.
  • Krill: Podporuje rozvoj svalovej hmoty bohatej na EFA a astaxantín, má preukázané protizápalové a analgetické vlastnosti.
  • Rosa canina L.: je najbohatším zdrojom vysoko vstrebateľného, ​​biologicky aktívneho vitamínu C, nevyhnutného na aktiváciu syntézy kolagénu.
  • Harpagophytum procumbens DC Devil's Claw: účinné látky v ňom obsiahnuté majú protizápalové vlastnosti (zápal kĺbov a svalov) a analgetikum (zmierňujú bolesť svalov a kostí).
  • MSM metylsulfonylmetán: dodáva chrupavke dostatočnú pružnosť a podporuje jej fungovanie. Pôsobí analgeticky a protizápalovo. Obnovuje pružnosť a priepustnosť bunkových stien, čo je obzvlášť dôležité v prípade zvierat zúčastňujúcich sa na tréningu alebo intenzívnej práci.

Zloženie / 100 g
Hydrolyzovaný kolagén - 24 000 mg
Chondroitín sulfát zo žraločej chrupavky - 8000 mg
Glukozamín sulfát zo škrupinových mušlí - 10 000 mg
Krill - 20 000 mg
Harpagophytum procumbens DC Extrakt z čertovských pazúrov - 6 000 mg
Rosa canina L. - 9 000 mg
MSM Metylsulfonylmetán - 23 000 mg

 

 

Dávkovanie / 24 hodín:
<5 kg - 1 g
5 - 10 kg - 2 g
10 - 15 kg - 3 g
15-20 kg - 4 g
20 - 30 kg - 6 g
30 - 40 kg - 8 g
40 kg <- 10 g

Priložený plochý kopček produktu obsahuje 1 g.

Spôsob podania:  má sa podať po zmiešaní s jedlom. Optimálna účinnosť je zabezpečená podávaním prípravku v tekutej forme po rozpustení v malom množstve čerstvej, studenej vody v pomere 1: 1.