ChondroLine Junior 350 g

Šteniatka | Kód: 86-108

Určené na použitie u mladých psov v období intenzívneho rastu vo veku od 3 do 12 mesiacov

Dostupnosť
Skladom
38,00 €
Záruka: Podľa dátumu spotreby

Špecializovaný organický prípravok podporujúci správne fungovanie a vývoj osteoartikulárneho systému. Určené na použitie u mladých psov v období intenzívneho rastu vo veku od 3 do 12 mesiacov. Receptúra ​​a zložky optimálne prispôsobené potrebám mladého organizmu pomáhajú neutralizovať abnormality vo vývoji kĺbových chrupaviek a kostí. Vykazujú podporný účinok pri liečbe chronických ochorení pohybového systému u mladých psov a pri správnom vývoji kĺbovej chrupavky. Prípravok je nevyhnutnou chondro profylaxiou rýchlo rastúcich plemien (veľkých a obrovských), ako aj kandidátov na choroby: osteoartritída, osteochondróza (OCD), dysplázia bedrového kĺbu a lakťov. Účinné látky podporujú regeneráciu a ochranu pohybového systému mladých psov vystavených tréningovým zaťaženiam.

čistá hmotnosť: 350 g 

Opis účinku účinných látok: 

  • Chondroitín sulfát: ovplyvňuje účinnosť a vytrvalosť kĺbov, zvyšuje odolnosť kostí a kĺbov voči mikrodámam.
  • Glukozamínsulfát: znižuje štrukturálne poškodenie chrupavky, pozitívne zmierňuje príznaky artrózy.
  • Hydrolyzovaný kolagén: zaisťuje pružnosť šliach, stimuluje syntézu a regeneráciu chrupavky a správne vylučovanie synoviálnej tekutiny.
  • Krill: má osobitný význam pri ochrane kĺbových chrupaviek pred degeneratívnymi procesmi a zápalmi. Podporuje rozvoj svalovej hmoty bohatej na EFA a astaxantín, má preukázané protizápalové a analgetické vlastnosti.
  • Rosa canina L.: je najbohatším zdrojom vysoko vstrebateľného, ​​biologicky aktívneho vitamínu C, nevyhnutného na aktiváciu syntézy kolagénu.
  • Saccharomyces cerevisiae: majú priaznivý účinok na nervový systém a okrem iného podporujú správny vývoj svalového tkaniva nevyhnutný na udržanie funkcie kĺbov.

Zloženie / 100 g
Hydrolyzovaný kolagén - 30 000 mg
Chondroitín sulfát - 4 000 mg
Glukozamín sulfát - 6 000 mg
Kryl - 30 000 mg
Rosa canina L. - 15 000 mg
Saccharomyces cerevisiae - 15 000 mg

Analytické zloženie / 100 g:
Bielkoviny - 57,2%
Vláknina - 3,4%
Popol - 5,50%
Tuk - 7,8 g
Vlhkosť 5,6%

 

Dávkovanie / 24 hodín:
<5 kg - 1 g
5 - 10 kg - 2 g
10 - 15 kg - 3 g
15-20 kg - 4 g
20 - 30 kg - 6 g
30 - 40 kg - 8 g
40 kg <- 10 g

Priložená odmerka v balení, plochý kopček produktu = 1 g.

Spôsob podania:  má sa podať po zmiešaní s jedlom. Optimálna účinnosť je zabezpečená podávaním prípravku v tekutej forme po rozpustení v malom množstve čerstvej, studenej vody v pomere 1: 1.